default-logo


Kad lengviau galėtumėte valdyti savo verslą ir prižiūrėti mokesčius, rekomenduojame atsidaryti verslo sąskaitą. Jūs taip pat galite naudoti ir savo asmeninę sąskaitą, tačiau užsiimantiems ilgalaikia individualia veikla ar pradėjusiems verslą, mes rekomenduojame atsidaryti sąskaitą būtent Jūsų verslui. Verslo sąskaitos atidarymas nereiklauja daug pastangų ir papildomų rūpesčių, tačiau jos turėjimas tikrai palengvins Jūsų verslo priežiūrą.

Verslo sąskaitos atidarymas

Šiame trumpame video matysite, kaip greitai ir lengvai galite atsidaryti verslo sąskaitą CashPlus svetainėje. Registracijos metu Jums reikės suvesti informaciją apie save ir savo verslą. Po registracijos gausite elektroninį paštą, kuriame bus nurodyta, kokiu adresu Jums reikės išsiųsti savo paso kopiją ir adreso patvirtinimą.

Verslo sąskaitos internetinė bankininkystė. Verslo sąskaitos išklotinės.

Šiame trumpame video matysite, kaip galite prisijungti prie savo verslo sąskaitos internetinės bankininkystės po registracijos, kur galėsite rasti savo verslo sąskaitos išklotines, kurias griežtai rekomenduojame išsaugoti popieriniame variante bei kompiuterio duomenų bazėje PDF formatu.

Mokėjimai ir pervedimai

Šiame trumpame video matysite, kaip atlikti pinigų pervedimus ir mokėjimus. Kaip galite persivesti atlyginimą iš savo verslo sąskaitos į asmeninę.

Google Drive

Išsisaugotas kompiuterio duomenų bazėje verslo sąskaitos išklotines rekomenduojama laikyti saugiai pasirinktoje vietoje. Jūs galite naudoti USB atminties kortelę/raktą, tačiau prisiminkite: Jei dokumentas nėra išsaugojamas bent trijose vietose, jis nėra saugus! Deja, pasitaiko tokių atvejų, kai klientų kaupta informacija dingsta.

Todėl mes rekomenduojame labai paprastą ir visiems prienamą saugų dokumentų saugo-jimo būdą – Google Drive. Tai yra gerai dar ir todėl, kad informaciją galite pasiekti iš bet ku-rios pasaulio vietos, jei tik turite prieigą prie interneto.

Jei kyla koks klausimas, nesidrovėkite ir klauskite!