default-logo

Jei šeima išsiskiria arba sueina drauge

Jei šeima išsiskiria, gausite £ 20,30 per savaite už vyriausia vaiką.

Pavyzdys

Jei turite 2 vaikus ir vienas iš jų lieka su jumis, jūs gausite £ 20,30 per savaitę. Jūsų buvęs partneris taip pat gaus, £ 20,30 per savaite už kitą vaiką. Jei abu reikalausite gauti pašalpa dėl to paties vaiko, tik vienas iš jūsų gausite vaiko pašalpas už abu vaikus.

Jei dvi šeimos susivienija, naujos šeimos vyriausias vaikas gali gauti £ 20,30 per savaite. Taip pat jei jūs turite teisę gauti pašalpą už kitus vaikus, gausite £ 13,40 per savaite už kiekvieną iš jų.

Kaip vaikų išmoka bus mokama?

Vaiko pašalpos pervedamos į jūsų banko sąskaitą kas 4 savaites. Jūs galite pasirinkti gauti mokestį kas savaitę, jei jūs esate vienišas globotojas arba gaunate tam tikras kitas išmokas, pavyzdžiui, Pajamu parama.

Kaip vaikų išmoka mokama?

Jūs turite nedelsiant pranešti apie bet kokiu aplinkybių pokyčius vaiko pašalpos įstaigoje. Jums gali buti priskaiciouta neteisingai ir tekti grazinti išmoketus pinigus. Nedelsdami susisiekite su mumis.

Kaip gauti Vaiko pašalpą (Child Benefit)?

Reikalaukite išmokos vaikui, kai tik jūsų vaikas gimsta arba pradeda gyventi su jumis. Išmoka vaikui gali būti atgaline data tik už 3 mėnesius – todėl kuo greičiau reikia sutvarkyti savo ieškinį. Jei jūs neturite gimimo ar įvaikinimo liudijimo, jums vis tiek galite pradėti registracija – nusiusite pažymėjimą vėliau, kai jūs turėsite jį.
Jei jūs praradote gimimo ar įvaikinimo liudijimą, galime padėti užsisakyti naują.

Registruoti konsultacija telefonu