default-logo
Privatumo Politika

Privatumo Politika

Ši privatumo politika aprašo, kaip jūsų asmeninė informacija renkama, naudojama ir dalijama, kai lankotės ir  perkate svetainėje www.klaustukas.com.

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURIĄ RENKAME
Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, naršydami svetainę, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į svetainę ir informaciją apie tai, kaip jūs bendraujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname “Informacija apie įrenginį”.

Surenkame informaciją apie įrenginius naudodami šias technologijas:
– “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
– “Žurnalų failai” sekti svetainės veiksmus ir rinkti duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodos / išeities puslapius ir datos / laiko žymes.
– “Žiniatinklio švyturiai”, “Žymos” ir “pikseliai” yra elektroniniai failai, naudojami informacijai, apie tai kaip naršote svetainę, įrašyti.

Be to, kai atliekate pirkimą arba bandote atlikti pirkinį per svetainę, mes renkame iš jūsų tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, pristatymo adresą, mokėjimo informaciją, įskaitant kredito kortelių numerius, el. Pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją mes vadiname “užsakymo informacija”.

Kai mes kalbame apie “Asmeninę informaciją” šioje privatumo politikoje, mes kalbame tiek apie informaciją apie įrenginį, tiek apie užsakymo informaciją.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
Mes naudojame asmeninę informaciją, kurią paprastai renkame, kad pateiktume šia informacija HMRC. Naudojame šią informaciją:
– bendrauti su jumis;
– rodyti mūsų užsakymus dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo; ir
– Kai atsižvelgiama į pageidaujamus dalykus, kuriuos pasidalinote su mumis, pateikite informaciją ar reklamą, susijusius su mūsų produktais ar paslaugomis.

Mes naudojame informaciją apie įrenginį, kurią renkame, kad galėtume parodyti potencialią riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), o apskritai – tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz.: sukūrę analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir bendrauja mūsų svetainėje ir įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS PASKIRSTYMAS
Mes galime pasidalinti jūsų asmenine informacija su HMRC, kurios pagal jūsų pageidavimą privalo parengti pasiūlymą, kaip aprašyta aukščiau. Mes taip pat naudojame “Google Analytics”, kad padėtume suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine – galite sužinoti daugiau apie tai, kaip “Google” naudoja jūsų asmeninę informaciją čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti “Google Analytics” čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Taip pat prireikus galime pasidalinti asmenine informacija su valtybinėmis institucijomis įstatymų nurodyta tvarka.

REKLAMA
Kaip aprašyta anksčiau, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti jums tam tikras reklamas arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali būti jums įdomūs. Daugiau informacijos apie tai, kaip tikslinė reklama veikia, galite sužinoti apsilankę “Network Advertising Initiative” (“NAI”) mokymo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti  tikslinės reklamos, naudodami toliau pateiktas nuorodas:
– “Facebook”: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
– “Google”: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Jų galite atsisakyti, apsilankydami “Digital Advertising Alliance” pasirinkimo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę paprašyti asmeninės informacijos, kurią mes turime apie jus, ir paprašyti ištaisyti, atnaujinti ar ištrinti jūsų asmeninę informaciją. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodytu kontaktu.

DUOMENŲ LAIKYMAS
Kai pateiksite užsakymą per svetainę, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją savo įrašuose, išskyrus atvejus, jei paprašysite informaciją ištrinti.

POKYČIAI
Mes atnaujinsime privatumo politiką pasikeitus ją reguliuojantiems įstatymams.

NEPILNAMEČIAI
Svetainė nėra skirta asmenims jaunesniems nei 16 metų.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, turite klausimų arba norėtumėte pateikti skundą, susisiekite su mumis el. Paštu info@klaustukas.com.

Arba naudodami mūsų Susisiekti Forma


Kaip mes saugome Jūsų asmeninę informacija

Mes užtikrinsime, kad visa asmeninė informacija yra laikoma saugiai, laikantis duomenų apsaugos įstatymu (Data Protection Act 1998). Visa asmeninė informacija yra saugoma verslo adrese bei saugiuose serveriuose Europos Sąjungos ribose.

Jūsų sutikimas

Atskleidžiant savo asmeninę informaciją mums sutinkate, kad tai bus tvarkoma taip, kaip nurodyta šiose privatumo taisyklėse.

Pinigų grąžinimas

Ši interneto svetainė priklauso ir yra valdoma Klaustukas Consulting Limited

Grąžinamosios išmokos yra išduodamos įmonės vadovybės nuožiūra 30 dienų laikotarpiu nuo pirkimo datos. Savo reikalavime, prašome įtraukti užsakymo informacija bei paaiškinimą priežasčių dėl grąžinamosios išmokos. Prieš užsakant, prašome įsitikinkite, kad atidžiai perskaitėte ir supratote aptarnavimo sąlygas ir reikalavimus. Jei nesate tikri, apie paslaugų tinkamumą, ar turite klausimų apie paslaugų savybes, prašome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriu. Visi klausimai apie mūsų siūlomas paslaugas yra nemokami. Atsakytos paslaugos bus nedelsiant nutrauktos, ir bet koks tolimesnis naudojimas bus autorinių ir kitu intelektinės nuosavybės teisių pažeidimas. Išmokos nėra grąžinamos už suteiktas paslaugas, jei teikiamos paslaugos atitinka iš anksto nustatytas specifikacijas.

Taisyklių pokyčiai

Klaustukas Consulting Limited “pasilieka teisę keisti šias grąžinimo taisykles savo nuožiūra, arba prieš klientą kuris yra manoma, kad piktnaudžiauja šiomis taisyklėmis. Bet kokia peržiūra arba pakeitimas yra privalomas ir įsigalioja iš karto po paskelbimo peržiūrėtu grąžinimo taisyklių www.klaustukas.com svetainėje. Jūs sutinkate reguliariai peržiūrėti mūsų svetainę, įskaitant dabartinę grąžinimo taisyklių versiją. Mūsų sumokėtų sumų grąžinimo taisyklės yra prieinamos mūsų interneto svetainėje. Tai yra Jūsų pareiga peržiūrėti mūsų grąžinimo taisykles dėl bet kokių pakeitimų.

Naudojimosi taisykles