default-logo
  1. Nacionalinio Draudimo Numeris
Nacionalinio Draudimo Numeris

Klaustukas atlieka sekretoriato ir vertimo paslaugas kreipiantis dėl naujo arba keičiant Nacionalinio Draudimo Numerį. Mūsų internetinė paslauga suteikia vertimą, bendrų klaidų tikrinimą ir asmeninio užsakymo agentą tvarkantį Jūsų susitikimu su Jungtinės Karalystės valdžios institucijomis. Suteiksime žemėlapį, kryptis ir nurodymus. Prireikus teikiame pagalba atstovaujant tapatybės nustatymo interviu.

Top ↑

Jūs galite savo nuožiūra pasirinkti tiesiogiai susisiekti su Jungtinės Karalystės vyriausybe, kur nebus mokėtinas mokestis. Mes nesame susiję su Job Centre Plus, DWP ar JK vyriausybės departamentu.

Visa informacija yra bendro informacinio pobūdžio ir mes stengėmės užtikrinti, kad ji yra teisinga paskelbimo metu. Jei Jums reikia individualios specialisto pagalbos prašome kreiptis į migracijos atstovą ar advokato konsultacija.

www.klaustukas.com yra įmonės pavadinimas Klaustukas Consulting Limited, Kemp House, 152-160 City Road, London EC1V 2NX.

Registruota Anglijoje ir Velse, Įmonės registravimo Nr 8411974.

Klaustukas Consulting Ltd yra įregistruota su informacijos komisariatu pagal duomenų apsaugos įstatymą 1998. Del informacijos apie jūsų laikomus duomenis, prašome susisiekti.

Privatumo Taisyklės

Privacy Policy