default-logo
Turite klausimą?

Siųskite jus dominančius klausimus susijusius su įstatymų ir dokumentų tvarka Jungtinėje Karalystėje.Ar Jums priklauso susigrąžinti mokesčiųs? Pasitikrinkite!

Pasirinkite metus už kuriuos ketinate grąžintis mokesčius
Visas jūsų uždarbis/pelnas (Nuo balandžio 6 iki balandžio 5)
Kiek sumokėjote TAX mokesčių? (TAX Paid), neskaičiuojant NI
Neatsižvelgiama į išlaidas bei NI mokesčius, dėl kurių padidės ar mažės ši suma
Skaičiuoti

Mokesčių Grąžinimas Internetu – Self Employed (Laisvai samdomiems darbuotojams)

Siūlome greitesnį ir patogesnį būdą deklaruoti mokesčius/susigrąžinti permokėtus mokesčius internetu. Jei dirbote kaip Self – Employed galite užpildyti šią formą per 15 minučių ir mes sutvarkysime likusią dalį.

Šis būdas sutaupys Jūsų brangų laiką, kadangi nereikės niekur keliauti ir pateikinėti savo dokumentus. Visas procesas atliekamas prie Jūsų kompiuterio ekrano! Forma yra supaprastinta, kad galėtumėte nesunkiai užpildyti, net jei ir niekada nedeklaravote mokesčių.

Kiek tai kainuoja?

Siūlome greitesnes ir patogesnes paslaugas tik nuo £64.99. Jei Jūsų sugrąžinta suma viršis £1250, tuomet paslaugos kaina yra 8% nuo atgautos sumos.

Sugrąžinta suma Mažiau nei £1250 Virš £1250
Paslaugos Kaina £64.99 8% nuo atgautos sumos

Mokesčių deklaraciją privaloma pildyti, jei:

 • dirbote kaip laisvai samdomas asmuo (Self-Employed)
 • buvote vienas iš partnerių partnerystėje (Partnership)
 • buvote įmonės direktoriumi (Director)
 • gavotę iplaukų kurias reikia deklaruoti

Deklaruokite jau dabar, išvenkite baudų!

Nelaukite kol gausite laiškus su baudomis už tai, kad pavėlavote deklaruoti mokesčius. Skirkite vos 15 minučių dabar ir iki kitų metų balandžio mėnesio nereikės galvoti apie mokesčių deklaracijas. Už Paveluota deklaracija automatiškai yra skaičiuojama £100 bauda, kuri sparčiai didėja.

Dirbau kaip PAYE – Employed, ar ši formą man?

Ši forma yra skirta asmenims, kurie dirbo kaip Self-Emloyed (Laisvai samdomi darbuotojai). Jei dirbote kaip PAYE – Employed ir manote, kad Jums priklauso atgauti mokesčius, parašykite mums į buhalteris@klaustukas.com

Kvitai ir dokumentai

Įplaukų ir išlaidų įrodymus privalote laikyti saugiai 6 metus po mokesčių deklaracijos.

Kodėl geriau pasirinkti mus?

Mes esame registruoti su HMRC ir galime Jus atstovauti kaip Jūsų “HMRC agentas”. Liekame su Jumis nuo mokesčių deklaracijos pradžios iki pabaigos! Jei kiltų neaiškumų ar patikslinimų, kurių reikalautų HMRC, viską sutvarkysime ir nepaliksime Jūsų bėdoje!

Trūksta informacijos? Skaitykite D.U.K arba susisiekite su mumis

Ar man priklauso mokesčiu susigražinimas?

Galite paskaičiuoti kiek ir ar jums priklauso susigražinti mokesčius čia: Mokesčiu susigražinimo skaičiuoklė. Jei esate Self Employed (Laisvai samdomas darbuotojas) jums bet kuriuo atveju būtina deklaruoti mokesčių. Galite tai daryti naudojant šia forma.

Jei dirbote tik kaip Employed PAYE (Dirbantis su kontraktu) jums dažniausiai nereikia deklaruoti mokesčių. Yra išimčių kada Employed asmenims yra gražinami permokėti mokesčiai susisiekite dėl daugiau informacijos: Susisiekti.

Employed asmenims šia paslauga teikiame su sąlyga jei neatgaunate mokesčiu, mūsų mokesčio mokėti nereikia. Formos pabaigoje pasirinkite „Mokėti Vėliau“

Ar man reikęs atsiųsti dokumentų kopijas?

Dažniausiai nereikęs jums nieko mums siųsti, tačiau Jūs esate atsakingi už visą pateiktą informaciją. Patartina laikyti saugiai visus dokumentus kurių duomenis suteiksite šioje formoje 6 metus.

Ar mano duomenis yra saugus?

Taip jūsų duomenis yra saugus, naudojame sistema apsaugančia jūsų informacija. Klaustukas Consulting Limited, nesidalina jokia jūsų informacija su kitais asmenimis ar kompanijomis dėl jokiu priežasčių.

Esame registruoti su HMRC kaip “patvirtinas agentas” ir galime oficialiai atsovauti Jus dėl mokesčių grąžinimo. Taip pat esame registruoti su ICO Data protection Nr. Z362769X. Plačiau apie mūsų Privatumo Taisyklęs.

Dirbau tik kaip Employed (PAYE) ar galiu pildyti šia forma?

Jei dirbote tik kaip Employed (Dirbantis su kontraktu) ir manote kad jums priklauso atgauti mokesčius parašykite mums į buhalteris@klaustukas.com. Employed asmenims šia paslauga teikiame su sąlyga jei neatgaunate mokesčių, mūsų mokesčio mokėti nereikia.

Kaip galiu atsiskaityti?

Formos pabaigoje galėsite pasirinkti atsiskaityti naudojant “PayPal” arba “banko kortelėmis” naudojant saugia mokesčiu sistema. Jei negalite mokėti įskartą, galite pasirinkit “Mokėti Veliau”galime atsiusti jums susimokėjimo kvitą i Jūsų elektronini paštą. Deklaracija pradėsime gavę užmokesti.

Primame
PayPal, Visa, MasterCard, naudojame GeoTrust saugumo sistemą.

Kam skirta ši mokesčiu deklaracijos forma?

Ši forma sukurta žmonėms kurie dirbo kaip Self Employed (Laisvai samdomas darbuotojas). Tai dažniausiai būna žmonės kurie dirbo statybose arba yra smulkūs verslininkai.

Jei dirbote tik kaip Employed PAYE (Dirbantis su kontraktu) jums dažniausiai nereikia deklaruoti mokesčių. Yra išimčių kada Employed asmenims yra gražinami permokėti mokesčiai susisiekite dėl daugiau informacijos: Susisiekti

Kas skaitosi kaip išlaidą?

Išlaidos susijusios su verslu ar darbu padės jums padidinti limitą už kuri nereikia mokėti mokesčių. Išlaidos padeda atgauti dali sumos deklaruojant mokesčius.

Išlaidos gali susidaryti iš:

 • Buhalterijos paslaugų
 • reklamos išlaidų
 • automobilio išlaidų kaip draudimas ir kūras
 • kelionė viešuoju transportu
 • telefono sąskaita
 • pašto išlaidos
 • kompiuterines programos
 • biūro reikmenys
 • draudimas
 • bankų paskolų palūkanos
 • patalpos nuoma, elektra, dujos, vanduo
 • įrankiai, įrankiu nuoma, įrankiu taisymas
 • bei kitos panašios išlaidos padės jums atgauti dali išleistu pinigų!

Tačiau turite turėti čekius ar steitmetus ir privalote pagal įstatymą laikyti šiuos dokumentus 6 metus po mokesčių deklaravimo.

Kiek laiko užtrunka atgauti mokesčius?

Laiko terminai yra įvairus tačiau dažniausiai 2-4 savaites.

Kiek laiko užtrunka pildyti šia forma?

Neskubėdami galite užpildyti per 15 – 20 minučių. Prašome neskubėkite ir atidžiai užpildykite visus langelius.

Kiek tai kainuoja?

Mokesčių deklaracijos kaina tik nuo £64.99. Jei Jūsų sugrąžinta suma viršis £1250, tuomet paslaugos kaina yra 8% nuo atgautos sumos. Ši mokesti galite įvesti kaip buhalterijos išlaidas pildant šią formą.

Dirbote kaip PAYE?
Jei buvote tik PAYE (Employed) šia paslauga teikiame su sąlyga jei neatgaunate mokesčių, mūsų mokesčio mokėti nereikia.

Kokios informacijos man reikia prieš pradedant?

Prieš pradedant pildyti mokesčiu deklaracija pasiruoškite:
Dokumentus kuriose parašytas visas jūsų užmokestis už darbą ar darbus, Payslipai, P45, P60.

Jums reikės kiekvienos darbovietes kur esate dirbę (Nuo Balandžio mėnesio 5 dienos Iki sekančio Balandžio mėnesio 6 dienos) paskutinio užmokesčio duomenų. Suma kurios jums reikia yra visas užmokestis iš darbovietes prieš atskaičiuojant mokesčius (Total Gross Pay To Date).

Tuomet reikės galutines sumos kiek sumokėjote mokesčiu, visa suma kiek atskaičiuota per vienu metu laikotarpyje iš kiekvienos darbovietes.

Jūsų išlaidos susijusios dėl darbo Pvz. kelione i darbą viešuoju transportu ar automobiliu. Pilnas sąrašas formoje, tačiau privalote turėti įrodymus šioms išlaidoms Pvz turėti čekiuką.

 

Niekada nepildžiau mokesčiu deklaracijos, ar pavyks man užpildyti šia forma?

Prie kiek vieno klausymo yra aprašymas suteikiantis informacijos apie atsakymą. Jei nežinote atsakymo i klausima tame langelyje parašykite „Nežinau“ ir mes su jumis susisieksime ir patarsime.

Deklaruoti Mokesčius

Kaip deklaruoti mokesčius per 15 minučių neišvykus iš namų?

Užpildote mūsų palengvintą formą

Sutvarkome Jūsų deklaraciją

Nusiunčiame Jūsų deklaraciją į HMRC

Atgaunate
permokėtus mokesčius

Komentarai