default-logo
05
JAN
2013

Kaip pradėti verslą Anglijoje?

Posted By :
Comments : 0

1 dalis: Pradėti su idėja

Jei galvojate pradėti savo verslą, pirmiausia jums reikės sugalvoti realesnė idėja, kuria galite paversti į produktą ar paslaugą. Rasti vietinę paramą, ir reikalinga pagalba.

Užregistruokite savo idėją

Jūs galbūt jau turite verslo idėja, ir manote, kad yra rinka jai, galbūt jus išradote ką nors ir manote, kad žmonės norės tai pirkti. Sužinokite, kaip užregistruoti savo idėjas ir įsitikinkite, kad niekas be jūsų leidimo negales jos nukopijuoti.

Paverskite savo idėją verslu

Sužinokite kuo daugiau apie savo rinką – nustatykite potencialius klientus. Pasikalbėkite su jais ir išsiaiškinkite, jei jūsų idėja atitinka tikrą poreikį.

Kurti ir planuoti

Išbandykite savo produktą ar paslaugą siūlydami tai tikriems klientams, darykite pakeitimus, ir vėl išbandykite. Darykite tai, kol esate tikri, kad yra šio produkto ar paslaugos paklausa.

Ieškokite partnerių bei tiekėjų

Galvokite apie tai, su kuom jūs ketinate dirbti, kurti ir parduoti savo idėją.

Įsteikite savo verslą

Išsiaiškinkite, kokia teisinė struktūra jums, yra tinkamiausia ir ar norite parduoti akcijas.

Gaukite finansavimą

Išnagrinėkite įvairius verslo finansavimo šaltinius, nuo bankų iki  vyriausybės remiamu paskolų schemų.

Norite pradėti verslą? Mes galime jums padėti!

2 dalis: Sužinokite kuo daugiau apie savo rinką

Išbandykite savo verslo idėją su potencialiais klientais, siekiant patikrinti, ar yra realus poreikis, ką jūs planuojate parduoti. Tai leidžia jums sužinoti apie visas problemas ir išspręsti jas anksčiau nei jūs iššvaistysite pernelyg daug laiko, pastangų ir pinigų.

Nustatykite potencialius klientus. Pasikalbėkite su jais ir sužinokite apie jų poreikius.

Jei galite, pagaminkite paprasčiausia versija savo produkto ar paslaugos (“prototipą”) . Išsiaiškinkite, pigiausia ir greičiausia būda kaip tai padaryti ir ar tai patenkins tikrą kliento poreikį.

Išbandykite savo idėją su jūsų potencialiais klientais ir sužinokite jų atsiliepimus . Sužinokite, ką jie būtu pasiruošę už tai mokėti. Nuosekliai išbandykite skirtingas kainas skirtingiems klientams tai realus būdas pamatyti, kiek žmonės pasiruošę mokėti už jūsu paslaugas ar produktus. Pagalvokite ar jūs galite uždirbti pakankamai pinigų, sugražinti savo investicijoms?

Jei yra kitų įmonių, konkuruojančių jūsų rinkoje, galvokite apie tai, kas padės jums išsiskirti. Ar galite pateikti kažką geriau, nei tai, kas jau turima?

Pavyzdys

Jei esate mažmeninė prekyba galite pabandyti skirtingas darbo valandas arba pristatymą į namus. Jūs galite siekti konkrečios grupės klientu, galbūt i kuria nežiūri jūsų konkurentai ar, padaryti kažką ką lengviau ar praktiškiau naudoti nei jūsų konkurentu produktuose ar paslaugose. Kaip patenkinti klientų poreikį  taip kaip dar niekas nepatenkino.

Jei jus pradedant mažmeninės prekybos verslą, pagalvokite, išbandyti savo idėją nuomodami trumpalaikes patalpas,  pažiūrėti kaip tai veikia per kelias savaites ar mėnesius.

3 dalis: Kurti ir planuoti

Parenkite ir pakeiskite savo idėją atsižvelgiant į tai, ką sužinojote apie savo klientų poreikius, prieš investuodami. Gerinkite ir spręskite visas problemas jus radote apie savo produktą ar paslauga  taip pat pagalvokite kaip jūs planuojate gaminti ir pardavinėti.

Grįžkite pas savo klientus ir išbandykite dar kartą .

Darykite tai tol, kol būsite tikri kad jie bus pasiruošę mokėti tiek, kiek prašote, ir kad tai patenkina jų poreikius.

Jei nėra realus poreikio jūsų idėjai, galvokite kaip jus galėtumėte tai pakeisti. Gal yra kitas produktas, paslauga ar poreikis kuris naudoja jūsų įgūdžius ir išteklius kitaip?

Parašykite verslo planą

Verslo planas yra geras būdas apibendrinti:

kliento poreikius jūs siekiate patenkinti

kaip jūsų verslas  gali patenkinti šį poreikį uždirbdamas pelno

Tai turi būti aiškiai parodytas jūsų klientų poreikių tyrimų rezultatas, ir jūs turėtumėte galėti paaiškinti kaip jūs galite paversti savo idėją į gyvybinga verslą, prieš jums investuojant daug laiko ir pinigų.

Jūsų planas taip pat gali būti labai naudinga priemonė įtikinti kitus žmones jūsų verslo vertę. Tai apima potencialius partnerius ir finansavimo šaltinius.

4 dalis: Ieškokite partnerių bei tiekėjų

Daugeli įmonių pradeda tik vienas asmuo, žinoma kaip „individuali įmonė“.  Jei atidarote individualia įmone busite prekybininkas ir savarankiškai dirbantys asmuo, o tai reiškia, jūs būsite pats sau viršininkas.

Jūs taip pat busite atsakingas už:

Savo darbo laiką

Visa jūsų įmonės administracija, sąskaitas ir priežiūra

Rizika savo pinigais, ypač jei jūs paliekat savo dabartini darbą

Nesvarbu, kaip įsteigsite savo įmone, vienintelis prekybininkas, partnerystės ar ribotos atsakomybės bendrovė, jūsų verslas gali būti susijęs su daugiau žmonių kurie padės kurti ir parduoti jūsų idėja, įskaitant partneriu, tiekėju ir platintoju.

Planuojate pradėti verslą? Mes galime jums padėti!

Partneriai

Ieškokite įkūrėjų su atitinkamais įgūdžiais ir žiniomis, kurie yra kitokie nei jūsų, ir skiriasi nuo jūsų tam kad jus galėtumėte sutelkti dėmesį į tai ką jūs darote geriausiai.

Pavyzdžiui, jūs galite pardavinėti produktą, kurį išradote, ar paslauga, kuri naudoja tam tikrus įgūdžius arba talentą kuri jūs turite, bet neturite jokios praktinės patirties valdyti verslą. Jei taip, jūs galbūt norėsite dirbti su žmogumi, kuris turi verslo ir valdymo įgūdžius ir gali prižiūrėti tokius dalykus kaip finansų planavimą ar įdarbinimą.

Apsvarstykite dirbti su keliais partneriais komandoje. Galėsite pasidalinti atsakomybę įskaitant rizika, gauti finansavimą, kompetenciją ir dalijimasis kontaktais.

5 dalis Įsteigiant savo verslą

Jums reikia nuspręsti kokia teisinė struktūra yra tinkamiausia jūsų verslui prieš jums užsiregistruojant ir pradedant prekybą.

Svarbu suprasti skirtinga naudą ir riziką prieš jums pasirenkant – ar jums sukurti individualia įmone, akcinė bendrove ar  partnerystė :

Finansinės rizikos dydį jūs vartojate

Pagalvokite apie tai, kad jums reikia mokėti mokestį  ir pranešti HM Revenue & Customs (HMRC) ir Companies House (akcinių bendrovių ir kai kurių rūšių partnerystei) Taip pat kiek kontrolės turite ir kaip jūsų verslas yra valdomas.

Įdarbinant žmones

Jei jums reikia papildomos pagalbos ar žmonių, turinčių specifinių įgūdžių pradėti jūsų verslą, jūs galite nuspręsti imtis darbuotojų. Sužinokite daugiau apie savo teisinius įsipareigojimus kaip darbdavio, įskaitant tokius dalykus kaip darbo užmokesčio, mokesčių ir draudimo, prieš pradėdami personalo įdarbinimu.

Jums reikės užsiregistruoti kaip darbdavys su HMRC, jei norite įdarbinti žmones, net jei jūs įdarbinate save savo individualioje įmonėje.

Kitos pareigos

Net jei jūs ne įdarbinate žmonių, jums reikia draudimo jūsų verslui.

Priklausomai nuo jūsų verslo veiklos rūšies, jums gali tekti gauti tam tikras licencijas ir leidimus.

Darbas su patarėjų

Įsitikinkite, kad jūs gausite įvertinimą bei apytiksliai koks patarėju užmokestis su kuriais dirbate, ir susitarkite iš anksto, ką jie darys.

Kai kurie konsultantai ims valandinį mokestį, ir kiti gali pasiūlyti fiksuotą kainą, už darbą. Visada verta gauti keletą pasiūlymų kol nuspręsite, ką pasirinkti, kad būtų galima palyginti kainas ir įsitikinti, kad jūs galėsite dirbti kartu.

Buhalteriai

Buhalteris gali padėti tvarkyti tokius dalykus kaip finansinius patarimus ir verslo augimą. Jūs taip pat galite paskirti juos kaip “agentais” spręsti jūsų mokesčių reikalus, pateikti PVM deklaracijas tvarkytis su HM Revenue & Customs (HMRC) jūsų vardu.

Juridinis Konsultantas

Jums taip pat vertėtu apsvarstyti gauti teisine konsultacija kuriant savo verslą. Tai ypač svarbu, jei norite parduoti akcijas.

Planuojate pradėti verslą? Mes galime jums padėti!

6 dalis Gauti finansavimą

Kai jūs pradedate savo verslą, paprastai yra laikotarpis, kuriuo jūs investuojant daug laiko, pastangų ir pinigų prieš pradėdami gauti pelno. Svarbu tirti savo rinką įsitikinant, kad jūsų klientai tikrai pasiruošę mokėti už jūsų siūloma produktą ar paslaugas prieš pradedant verslą.

Kai esate įsitikinę, kad jūsų paslauga ar produktas yra tinkamas jus galite ieškoti reikalingos pagalbos, bei įvairiu finansavimo šaltinių pradedant savo verslą .

Vyriausybės schemos

Jei jums reikia šiek tiek pradinio finansavimo išbandyti ir plėtoti savo verslo idėjas, jums gali būti suteikta galimybė gauti pagalbą iš vyriausybės remiamu paramos schemų.

Paieška verslo finansavimo naudojant finansų paieškos priemonė schemų gali būti skiriama.

Gauti banko paskolą

Kai jūs galite parodyti, kad jūsų idėja turi paklausa rinkoje, vienas iš variantu gauti banko paskolą. Kad padengti jūsų pradines  išlaidas. Kad tai padaryti jums reikia:

Parodyti realia pinigu srautu prognoze ir įrodyti, kad jūs galėsite grąžinti paskolą kartu su palūkanomis.

Žiūrėti vaizdo prognozavimo verslo finansus pardavimo, pelno ir nuostolių, ir grynųjų pinigų srautai.

Bankas gali reikalauti jums suteikti saugumą prieš jūsų paskola, pavyzdžiui kaip jūsų namą ar automobilį, tuo atveju, jei jūs negražinsite paskolos . Jūs turite kruopščiai apgalvoti apie kiek rizikos esate pasirengęs imtis prieš gaunant paskolą priės suteikiant, bet kokias asmenines garantijas.

Ieškokite verslo finansavimo savo srityje naudojant British Bankers ‘Association finansų paieškos priemonė, įskaitant “verslo angelų”, regioninių fondų, vyriausybės schemų ir bankų.

Parduodant akcijas

Jei jums reikia daugiau investicijų, galbūt galėsite parduoti savo kompanijos akcijų, kad surinkti pinigus finansuoti savo kompanijos augimo planą. Jūs galite tai padaryti siūlydami draugams bei šeimos nariams investuoti. Tačiau, jei tai nėra pakankamai jus galite ieškoti įvairiu nuosavo kapitalo finansavimo šaltinių:

„Verslo Angelai“ (turtingi asmenys kurie investuoja į naujas įmonės)

„Rizikos kapitalas“ iš bendrovių, kurios investuoja dideles pinigų sumas į įmones, kurios, jų manymu, greitai auga žinoma kaip Private Equity įmonių

„Crowd Funding“ (kai didelė grupė žmonių, investuoja pinigus į verslo idėją, paprastai internetu ar

alternatyvių finansavimo šaltinių, pavyzdžiui, „peer-to-peer“ skolinimo.

Bet kokiem išoriniams investuotojams priklausys jūsų įmonę kartu su jumis ir kitais įkūrėjais. Jie turi žodį į bendrovės veika, ir turi teisę gauti dalį pelno, žinoma kaip „dividendų“.

Jūs turėtumėte gauti teisinę konsultaciją prieš parduodant savo verslo akcijas.

Taip pat galite užsiregistruoti Pradinio Įmonių investicijų sistemą – jūsų investuotojai gaus tam tikras mokesčių lengvatas, todėl jūsų įmonė taptų patrauklesnė investicijoms.

7 dalis: Kaip mes galime padėti

Planuojate pradėti verslą? Mes galime jums padėti! Daugiau informacijos čia

 

Apie Autoriu