default-logo

Klaustukas Consulting (Konsultantas) – finansinė / buhalterinė įmonė, teikianti paslaugas vidutinio ir smulkaus verslo įmonėms, individualiems asmenims ir tarptautinėms kompanijoms. Mes teikiame kvalifikuotas buhalterines / finansinės apskaitos ir verslo konsultacijų paslaugas.

Mes esame kompetentingi, ilgametę patirtį turintys, nuolat kvalifikaciją keliantys specialistai, visuomet susipažinę su naujausia profesine informacija bei mokesčių naujovėmis. Tai garantuoja paslaugų kokybę ir lemia darbą pagal verslo etikos principus. Prašome nesidrovėti ir kreiptis bet kokiu iškilusiu klausimu!

Mūsų puslapis naudoja GeoTrust SSL 256 bit šifravimo sertifikatus, skirtus apsaugoti jūsų įvestus duomenis Klaustukas.com puslapyje. Apačioje sertifikato patvirtinimas.

Klaustukas – tai atsakymai į daugiausiai užduodamus klausimus apie dokumentų tvarką, priklausančias pašalpas, mokesčių grąžinimą ir svarbiausias naujienas Anglijoje gyvenantiems lietuviams.

Mes darome tai, kas svarbu Jums!
Dauguma iš mūsų susiduria su problema, nežinant kaip išspręsti administracinius klausimus su valstybinėmis institucijomis. Jungtinės Karalystės mokesčių sudėtingumas ir pašalpų sistema ne vienam sudaro kliūčių tvarkant šias procedūras. Kadangi anglų kalba mums nėra gimtoji, daugeliui šis procesas tampa dar sudėtingesnis. Siekiame būti naudingi ir taupyti Jūsų laiką! Todėl visą administracinę naštą galite lengvai patikėti mums.

Nesvarbu, kurioje Jungtinės Karalystės dalyje gyvenate, Jums nereikės vykti į biurą!
Palankiomis kainomis pasirūpinsime Jūsų dokumentų tvarkymo procedūromis, mokesčių, pašalpų ar studijų klausimais gyvenant Anglijoje. Mūsų paslaugų paketai ir lengvi apibūdinimai padeda išsirinkti aiškiomis kainomis Jums reikalingą aptarnavimą, Jokių paslėptų mokesčių! Viskas labai paprasta! Jums tereikia užpildyti anketą, o mūsų specialistai viskuo pasirūpins!

Jūsų atsiliepimai padeda tobulėti siekiant išpildyti Jūsų lūkesčius!
Turite klausimą? Rašykite mums! Daugiausiai užduodamą klausimą atsakysime sekančiame video. Taigi, jei turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas – būtinai susisiekite! Net jei ir neteikiame tų paslaugų, kurios Jus domina, nedvejodami rašykite mums!

Nepamirškite užsiprenumeruoti, kad nepraleistumėte svarbiausių naujienų apie dokumentus ir jų tvarką Jungtinėje Karalystėje. Ir, be abejo, pasidalinkite savo patirtimi ir žiniomis apie mus su savo draugais!

Naudojimosi taisykles
Privatumo Taisyklės
Privatumo politika
Susisiekti

Atsiskaitymo būdai ir saugumas
Primame PayPal bei visas Banko Korteles!